Vestuvinis tortas su keksiukais C086

Vestuvinis tortas su keksiukais, dengtas cukrine mase.

1 kg kaina – 19 €. Galimas torto svoris – nuo 3 kg.

Pakuotė (dėžutė ir padėkliukas) papildomai kainuoja – 1,50Eur.
Ką tai reiškia?

Kaina apie:

57,00 €
Avansas:

28,50 €

Vestuvinis tortas su keksiukais C086

Zoom Out
Padidinti

Norėdami matyti didelę nuotrauką, du kartus spustelkite pele ant jos

Daugiau nuotraukų

Important Details

  • Tortą rekomenduojame užsisakyti kaip galima anksčiau (ypač vasaros sezonu), bet ne vėliau kaip likus 48 val. iki norimo atsiėmimo laiko.
  • Tortą galime pristatyti į Jūsų norimą vietą specialiu transportu su šaldytuvu – tai mokama paslauga. Dėl torto pristatymo galimybės konkrečiu laiku teirautis telefonu +370 699 28082.
  • Užsakydami tortą internetu privalote sumokėti avansinį mokestį, kuris sudaro 50% torto sumos. Galutinė torto suma priklausys nuo galutinio svorio.
  • Jūsų užsakomo torto svorio paklaida gali būti iki 15%.
  • Kiekvienas Jūsų svečias vidutiniškai suvalgys 120-150 g torto, todėl žinodami svečių skaičių galėsite apskaičiuoti, kokio svorio torto Jums reikės.
  • Įvairias figūrėles, gyvas gėles ar kitus papuošimus, jei to reikia, pateikia Užsakovas likus ne mažiau kaip dienai iki torto atsiėmimo.
>

© UAB „Gerduva“, Vasario 16-osios g. 21A, LT-96124 Gargždai.

Tel.: +370 699 28082, el. paštas: kepyklele@ievosskanestai.lt.

Visos teisės saugomos. Visi tekstai, nuotraukos, reklaminiai skydeliai ir kita gerduva.lt, leifheit.lt bei ievosskanestai.lt tinklalapiuose publikuojama vaizdinė bei garsinė medžiaga yra atitinkamų gamintojų arba UAB „Gerduva“ nuosavybė. Ją kopijuoti, platinti, publikuoti lietuvių ar bet kuria kita kalba leidžiama tik turint raštišką UAB „Gerduva“ sutikimą.

Sprendimas: