Apie mus

2000-aisiais ramiame Gargždų miestelyje duris atvėrė kepyklėlė-picerija „Ievos skanėstai“.

Nuo pirmųjų dienų ne tik priimdavome norinčiuosius užkąsti, bet ir ėmėmes konditerinės veiklos. Ne kartą klydome, kritome, bet kaskart stodavomės ant kojų.

Per daugiau nei dešimtmetį įgydami neįkainojamos patirties tobulėjome, tad dabar bet kuris „Ievos skanėstų“ konditerių pagamintas proginis tortas nustebins ir sužavės.

Tortu suteiksime ypatingo jaukumo vestuvėms, pradžiuginsime kiekvienų krikštynų ar vaikų gimtadienių svečius, suteiksime solidumo bet kuriam jubiliejui.

Užsakymus taip pat priimame tortų gamybos vietoje – Vasario 16-osios g. 21A, Gargžduose. Atvykus pakonsultuosime. Dirbame darbo dienomis nuo 8 iki 17 val.

Tortus atsiimti galite tik mūsų kepyklėle pasirinktu laiku, arba už papildomą mokestį galime pristatyti gaminį į Jūsų pasirinktą vietą Klaipėdos rajone.

Leiskite pasaldinti Jūsų gyvenimo akimirkas!

© UAB „Gerduva“, Vasario 16-osios g. 21A, LT-96124 Gargždai.

Tel.: +370 699 28082, el. paštas: kepyklele@ievosskanestai.lt.

Visos teisės saugomos. Visi tekstai, nuotraukos, reklaminiai skydeliai ir kita gerduva.lt, leifheit.lt bei ievosskanestai.lt tinklalapiuose publikuojama vaizdinė bei garsinė medžiaga yra atitinkamų gamintojų arba UAB „Gerduva“ nuosavybė. Ją kopijuoti, platinti, publikuoti lietuvių ar bet kuria kita kalba leidžiama tik turint raštišką UAB „Gerduva“ sutikimą.

Sprendimas: